Zajęcia adaptacyjne

 „Pociąg do przedszkola AKUKU 

Zajęcia będą odbywały się w soboty od godziny 9.00 do 11.00 (harmonogram poniżej) i są doskonałą propozycją dla wszystkich dzieci, które będą rozpoczynały edukację przedszkolną. Podczas zajęć rodzice, wraz ze swymi skarbami mają okazję, zapoznać się z metodami nauczania, które są stosowane na co dzień w naszym przedszkolu, poznać otoczenie, aktywnie się integrować. Z tematyką zajęć odbywających się w danym miesiącu, można zapoznać się na naszej stronie internetowej www.akukuwg.pl.

Podczas wspólnie spędzonego czasu, dzieci będą „wyruszały w podróż”, by odkryć ciekawe zakątki świata realnego oraz bajkowego. Czasem nasz pociąg wzbije się wysoko w niebo by odkrywać kosmos, innym razem wyruszy na daleki wschód, a  to tylko niektóre niespodzianki, które czekają na naszych przyszłych przedszkolaków.

CENA ZAJĘĆ

Do nabycia bilety:

Bilet dwumiesięczny (4 spotkania) - 80zł.

Bilet  miesięczny (2 spotkania) - 45zł.

Bilet jednorazowy - 25zł. 

Przez pierwszych 5 spotkań rodzice lub opiekunowie, są proszeni o aktywny udział w zajęciach. Bardzo prosimy o przybycie w wygodnych ubraniach, przyniesienie obuwia zamiennego dla siebie i dziecka. W trakcie zajęć przewidziana jest przekąska i coś do picia.

Do zobaczenia ciuch ciuch!

Harmonogram:
1. 23 marzec,
2. 06 kwiecień,
3. 20 kwiecień,
4. 11 maj,
5. 25 maj,
6. 15 czerwiec - Piknik Rodzinny
7. 06 lipiec,

Kolejne spotkania w czasie wakacji będą ustalone z rodzicami podczas ostatnich zajęć.